Úspěchy žáků

Ú S P Ě C H Y Ž Á K Ů

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

  • Okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce – Petra Kulhánková – 1. místo
  • Krajské kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce – Petra Kulhánková – 8. místo
  • Okresní kolo Pythagoriády – Jan Němec – 12. místo
  • Okresní kolo Pythagoriády – Ondřej Tomek – 17. místo
  • Okresní kolo Fyzikální olympiády – Terezie Soukupová – 12. místo
  • Okresní kolo Fyzikální olympiády – Lucie Machová – 15. místo
  • Okresní kolo Fyzikální olympiády – Aneta Poláková – 20. místo
  • Okresní kolo Biologické olympiády – Lenka Svobodová – 7. místo
  • Okresní kolo Biologické olympiády – Pavlína Šidlová – 12. místo
  • Okresní kolo Biologické olympiády – Monika Jelínková – 17. místo
  • Přírodovědná soutěž YPEF – Lenka Svobodová, Monika Jelínková, Radim Vališ – 2. místo v místním kole
  • Okresní kolo soutěže Sapere – vědět jak žít – Filip Bauer, Terezie Soukupová, Kateřina Havlíčková – 2. místo
  • Okresní kolo soutěže Finanční gramotnost – Filip Bauer, Lenka Svobodová, Radim Vališ – 2. místo
  • Okresní kolo Olympiády v českém jazyce – Kateřina Škárková – 2. místo
  • Okresní kolo Olympiády v českém jazyce – Nikol Kuchaříková – 25. místo
  • Krajské kolo Olympiády v českém jazyce – Kateřina Škárková – 18. místo
  • Okresní kolo Zeměpisné olympiády – Jakub Adámek – 11. místo
  • Okresní kolo Zeměpisné olympiády – Jakub Adámek – 15. místo
  • Okresní kolo Dějepisné olympiády – Kristýna Trachtulcová – 14. místo
  • Okresní kolo Dějepisné olympiády – Lenka Svobodová – 17. místo
  • Výtvarná soutěž Nakresli Tři krále – Linda Perličková – 1. místo
  • Výtvarná soutěž Nakresli Tři krále – Markéta Jedličková, Zdeněk Vérosta – 3. místo
  • Výtvarná soutěž Nakresli Tři krále – Michal Pejsar, Mikuláš Kameník – 3. místo
  • Výtvarná soutěž Než přijde Ježíšek – Teodora Fialová – 1. místo
  • Výtvarná soutěž Než přijde Ježíšek – Alžběta Hrnčiříková – 2. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Karel Adámek – 2. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Miroslav Illek – 6. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Terezie Soukupová – 2. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Kristýna Trachtulcová – 5. místo
  • Celostátní kolo soutěže Bible a my – Terezie Soukupová – 21. místo
  • Celostátní kolo soutěže Bible a my – Karel Adámek – 25. místo
  • Okresní kolo matematické soutěže Klokan – Pavel Klaudinger – 4. místo
  • Mc Donald’s Cup – 5. místo
  • Coca Cola Cup – 2. místo
  • Krajské kolo soutěže Eurorebus – Adéla Koňariková, Ema Svobodová a Monika Jelínková
  • Mé toulky za zvěří
  • soutěže v mažoretkovém sportu
  • Přírodovědný klokan

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

  • Okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce – Lucie Svobodová – 7. místo
  • Okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce – Petra Kulhánková – 7. místo
  • Okresní kolo Pythagoriády – Karel Adámek – 3. místo
  • Okresní kolo Pythagoriády – Alena Adámková – 12. místo
  • Okresní kolo Archimediády – Terezie Soukupová – 7. místo
  • Okresní kolo Archimediády – Radim Vališ – 12. místo
  • Okresní kolo Archimediády – Lucie Machová – 17. místo
  • Okresní kolo Biologické olympiády – Lenka Svobodová – 10. místo
  • Přírodovědná soutěž YPEF – Lenka Svobodová, Martin Pecka, Václav Velan – 1. místo v oblastním kole, 2. místo v regionálním kole
  • Okresní kolo soutěže Sapere – vědět jak žít – Klára Pešíková, Marie Soukupová, Kateřina Škárková – 2. místo
  • Okresní kolo soutěže Finanční gramotnost – Monika Hlávková, Zuzana Lapešová, Kateřina Škárková – 5. místo
  • Okresní kolo Olympiády v českém jazyce – Denisa Adámková – 7. místo
  • Okresní kolo Olympiády v českém jazyce – Marie Soukupová – 7. místo
  • Okresní kolo Dějepisné olympiády – Marie Soukupová – 5. místo
  • Okresní kolo Dějepisné olympiády – Kateřina Škárková – 9. místo
  • Okresní kolo Dějepisné olympiády – Kristýna Vajčnerová – 25. místo
  • Krajské kolo Dějepisné olympiády – Marie Soukupová – 28. místo
  • Výtvarná soutěž Mé toulky za zvěří – Teodora Fialová – 1. místo
  • Výtvarná soutěž Mé toulky za zvěří – Kateřina Havlíčková – 2. místo
  • Výtvarná soutěž Než přijde Ježíšek – Alžběta Hrnčiříková – 3. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Marie Soukupová – 1. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Marie Tomková – 3. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Terezie Soukupová – 2. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Anna Vérostová – 4. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Kristýna Trachtulcová – 5. místo
  • Okresní kolo soutěže Bible a my – Anežka Soukupová – 5. místo
  • Celostátní kolo soutěže Bible a my – Marie Tomková – 7. místo
  • Celostátní kolo soutěže Bible a my – Marie Soukupová – 8. místo
  • Celostátní kolo soutěže Bible a my – Terezie Soukupová – 26. místo
  • Coca-Cola Cup
  • Děti malují pro Konto Bariéry
  • Soutěžní přehlídka divadelních souborů
  • soutěže v mažoretkovém sportu
  • Přírodovědný klokan
  • Added Value

 


ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

  • MLADÍ TVŮRCI PRO DUNAJ – účast v soutěži
  • OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE – okresní kolo – 4. (Jana Lapešová) a 10. místo (Kristýna Juřenová)
  • BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA – okresní kolo – kat. C – 6. (Hana Adámková), 14. (Petra Scharfová) a 17. místo (Václav Velan)
  • coca cola cup – 2. místo v oblastním kole (tým složený z žáků 7. – 9. roč.)
  • BIBLE a MY – okresní kolo – 1. místa ve všech třech kategoriích (Karel Adámek, Terezie Soukupová, Hana Adámková), postup do celostátního kola (10., 30., 5. místo)
  • SAPERE – VĚDĚT JAK ŽÍT – okresní kolo – 1. místo (Lucie Jarošová, Petra Lenikusová, Marie Soukupová), postup do krajského kola (4. místo)
  • KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE – okresní kolo – kat. I.A – 8. místo (Kateřina Škárková), kat. II.A – 10. místo (Jana Lapešová)
  • SOUTĚŽ V AJ – MOJE OBLÍBENÁ HUD. SKUPINA – okresní kolo – Jana Lapešová a Romana Vyklická
  • DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA – okresní kolo – 4. (Kristýna Juřenová), 5. (Jana Lapešová), 7. (Marie Soukupová) a 15. místo (Jiří Maša), postup do krajského kola (16. místo)
  • MATEMATICKÝ KLOKAN – kat. Cvrček a Kadet – školní kolo
  • PYTHAGORIÁDA – okresní kolo – 3. místo (Pavel Klaudinger)
  • Soutěže v mažoretkovém sportu – Ivančice, Višňové, Jemnice
  • POHÁR VĚDY – KOUMES 2012 – 8. místo v celorepublikovém finále v Litomyšli
  • POHÁR VĚDY – NOBEL 2013 – 6. místo v celorepublikovém finále v Nymburce
  • SOUTĚŽ DIVADELNÍCH SOUBORŮ V PROSIMĚŘICÍCH – muzikál O dvanácti měsíčkách – žáci 3. – 5. roč.
  • LYRA 2012 – kat. I. a III. (Nikola Nováková, Libor Pelaj, Lenka Perličková, Lenka Svobodová)
  • KNIHA A JÁ (5 lit. soutěž. prací – kat. 5.)
  • NAKRESLI TŘI KRÁLE 1. místo (Ema Svobodová), 2. místo (Kateřina Havlíčková)
  • KDYŽ PADÁ SNÍH – kat. 5 – 1. místo (Kristýna Juřenová)

ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

  • MC DONALD‘S CUP – okrskové kolo Božice – 1. místo
  • MLADÍ TVŮRCI PRO DUNAJ – Cena Unie pro řeku Moravu a Cena ochrany zvířat
  • OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE – okresní kolo – 1. a 8. místo, krajské kolo 9. místo
  • BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA – okresní kolo – kat. C – 6., 14. a 17. místo, kat. D – 6. místo
  • COCA COLA CUP – 2. místo v oblastním kole
  • PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN – 1. místo v okrese Znojmo
  • BIBLE a MY – okresní kolo – 1. místo, postup do celostátního kola
  • DYSLEKTICKÁ OLYMPIÁDA – Blížkovice – 9. místo
  • SAPERE – VĚDĚT JAK ŽÍT – okresní kolo – 3. místo
  • KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE – okresní kolo – 8. místo
  • DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA – okresní kolo – 4., 6., 10. a 12. místo
  • RECYKLOHRANÍ – ZŠ Višňové patřila mezi 63 nejaktivnějších škol v ČR
  • NEŽ PŘIJDE JEŽÍŠEK – 2 x 1. a 1 x 3. místo
  • PYTHAGORIÁDA – okresní kolo – 2 x 2., 7. a 10. místo
  • Soutěže v mažoretkovém sportu – Miroslav, Moravská Nová Ves, Hodonín
  • POHÁR VĚDY – KOUMES 2012 – 8. místo v celorepublikovém finále v Litomyšli

Gratulujeme a děkujeme dětem za vzornou reprezentaci školy a pedagogům za přípravu žáků na soutěže.

ŠKOLNÍ ROK 2010/2011

MC DONALD CUP

– okrskové kolo Prosiměřice – 4. místo

Petr Adámek, Martin Adámek, Jakub Adámek, Dominik Jelínek, Patrik Molík, Marek Ševčík, Radim Vališ, Radek Vondrák, Lukáš Zajíc, Přemysl Šuba, Zuzana Lapešová

 

Soutěže v mažoretkovém sportu – Miroslav, Moravská Nová Ves, Hodonín

Úspěchy mažoretek LAXSSI a MINI LAXSSI.

 

Dyslektické olympiáda – Blížkovice

6. místo                       Radek Brandl, Josef Luščan, Denisa Němečková, Radek Velčev a                                    Denisa Vybíralová

Finanční gramotnost – krajské kolo

6. místo                       Patrik Valášek, Jaroslav Drochytka, Aneta Strieglerová

SAPERE – JAK ŽÍT ZDRAVĚ – krajské kolo

4. místo                       Petra Bonková, Jana Lapešová, Kristýna Juřenová

RECYKLOHRANÍ

ZŠ Višňové patřila mezi stovku nejaktivnějších škol v ČR.

POLICIE NÁŠ OCHRÁNCE

2. místo                       Kristýna Juřenová

NEŽ PŘIJDE JEŽÍŠEK

1. místo                       Kristýna Juřenová

3. místo                       Karolína Poulová

PYTHAGORIÁDA – okresní kolo

8. místo                       Michaela Kuchaříková

10. místo                     Michaela Bauerová

12. místo                     Jana Hovězová

9. místo                       Kristýna Vajčnerová

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE – okresní kolo

16. místo                     Michaela Dvořáková

16. místo                     Nikola Žaloudková

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA – okresní kolo

16. místo                     Jana Hovězová

17. místo                     Nikola Žaloudková

17. místo                     Petra Scharfová

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA – okresní kolo

4. – 5. místo                Michaela Bauerová

4. – 5. místo                Nikola Žaloudková

14. místo                     Svatava Nováková

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE – okresní kolo

8. místo                       Michaela Bauerová

9. místo                       Jana Lapešová

BIBLE a MY – okresní kolo

1. místo                       Marie Soukupová       – postup do regionálního kola

2. místo                       Kristýna Juřenová      – postup do regionálního kola

3. místo                       Terezie Soukupová     – postup do regionálního kola

4. místo                       Ondřej Tomek

5. místo                       Jitka Illková

Gratulujeme a děkujeme dětem za vzornou reprezentaci školy

a pedagogům za přípravu žáků na soutěže.

ŠKOLNÍ ROK 2009/2010

MC DONALD CUP

– okresní kolo ve Znojmě – 3. místo

Petr Adámek, Martin Adámek, Michal Černý, Dominik Jelínek, Michal Labovský, Pavel Klaudinger, Patrik Molík, Marek Ševčík, Radim Vališ, Radek Vondrák a Lukáš Zajíc

– okrskové kolo v Jevišovicích – 2. místo

Dominik Adámek, Václav Adámek, Filip Bauer, Pavel Jedlička, Tomáš Jelínek, Matěj Kudláček, Marek Novák, Martin Pecka, Tomáš Procházka, Přemysl Šuba

 

Dyslektické olympiáda – Blížkovice – 1. místo

Radek Brandl, Tomáš Jelínek, Josef Luščan, Kristýna Luščanová, Denisa Němečková, Radek Velčev a Denisa Vybíralová

Finanční gramotnost – okresní kolo – 2. místo

Lukáš Moravec, Monika Kulhánková, Pavel Buchta, Michaela Bauerová, Anna Balíková a Patrik Valášek

EKOKLÁNÍ – Znojmo – 2. místo

Lukáš Moravec, Zuzana Vyhnálková, Monika Poláková, Tereza Balíková, Petra Bonková, Anna Balíková, Petra Lenikusová, Lenka Svobodová, Nikola Kuchaříková a Zuzana Lapešová

Mladí tvůrci pro Dunaj – 1. místo v internetové soutěži + hlavní cena Ministerstva životního prostředí

Tvůrci díla „Vodnická svatba“: Anna Balíková, Jana Balíková, Petra Bonková, Jana Korková, Svatava Nováková, Simona Svobodová, Kristýna Továrková, Nikola Velčevová, Nikola Žaloudková

KDYŽ ODLETÍ VLAŠTOVKY

2. místo                       Tomáš Jelínek, Tereza Balíková

3. místo                       Michaela Nezvedová, Tereza Lenikusová

Vranovský slavík

1. místo                       Kristýna Juřenová

PYTHAGORIÁDA – okresní kolo

1. místo                        Jana Lapešová

7. místo                        Kristýna Juřenová

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE – okresní kolo

6. místo                       Andrea Dokoupilová

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA – okresní kolo

19. místo                     Veronika Perličková

20. místo                     Zuzana Vyhnálková

31. místo                     Monika Kulhánková

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

– krajské kolo

14. místo                     Pavel Stehno

– okresní kolo

3. místo                       Pavel Stehno

10. místo                     Veronika Kudláčková

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA – okresní kolo

22. místo                     Marcela Procházková

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE – okresní kolo

6. – 7. místo                 Pavel Stehno

Gratulujeme a děkujeme dětem za vzornou reprezentaci školy

a pedagogům za přípravu žáků na soutěže.

logolink